20120725_brücke_ver3_preview

mageba‘nın Misyonu

Küresel piyasanın köprüler, binalar ve ilgili altyapılarının kilit bileşen ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Ürünlerimiz arasında yapı mesnetleri, genleşme derzleri, deprem koruması, titreşim izolasyonu ve yapı gözetimi bulunuyor. Günlük çalışmalarımızda müşterilerimiz, meslektaşlarımız ve tedarikçilerimiz nezdinde önemli sorumluluklar üstleniyoruz.

Kalite ve müşteriye yakınlık

Hem ekonomik, teknolojik açıdan gelişmiş, hem de müşteri odaklı yüksek kalitede çözümler ve sistemler sunuyoruz. İşimizi yaparken net bir yapı ve kusursuz tanımlanmış süreçler kullanıyoruz.

En kalifiye personel

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimini sürekli olarak, hedefe odaklı bir anlayış içerisinde teşvik ediyor ve aktif katılımı destekleyerek yapıcı, hoşgörülü ve motivasyon sağlayıcı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.
Çalışanlarımızın yaptıkları işe uygun vasıflı ve sorumluluk almaya hazır bireyler olmaları için çabalıyoruz.
Çalışanlarımıza ilgi çekici çalışma koşulları sağlamayı bir görev sayıyoruz.

Yönetim ve teknik yetkinlik

Şirketin başarısının önemli ölçüde, görevine tam bağlı, sorumluluk sahibi yöneticilerin çabalarıyla gerçekleşeceği gerçeğinin farkındayız. Bu nedenle yöneticilerimizden işlerine yüksek ölçüde bağlılık geliştirmelerini, şirket ile kimliklerini tam olarak bütünleştirmelerini ve işbirlikçi ve hedef odaklı bir yönetim biçimi talep ediyoruz.

Ekonomi, ekoloji ve sosyal unsurlar

Tüm ilişkilerimizde adil ve mâkul davranır, ortaklarımızla uzun vadeli ve samimi ilişkilere değer veririz. Tüm faaliyetlerimizde çevreye özen göstermeyi ve doğayı korumayı borç biliriz. Gerekli uzun vadeli yatırımları gerçekleştirmemize ve yatırıma ayırdığımız sermayeden orantılı bir geri dönüşe olanak sağlayacak bir kâr elde etmeye gayret ederiz. Dinamik, fakat aynı zamanda devamlı bir büyüme stratejisi takip ederiz ve böylece şirketimizin gelecekte de varlığını sürdürmesini garanti altına almaya çalışırız.

Ofisler

ABOUT-2012.07-Büro-MaB

mageba Bulach’ta modern ofis alanı

mageba Hindistan

ABOUT-2012.07-MaI

2012 yılında Hindistan’da yeni, modern bir fabrikanın açılışı yapılmıştır