20120725_brücke_ver3_preview

En detaylı talepleri bile karşılayacak ürün ve hizmetler

En üstün kalite sayesinde müşteri memnuniyeti

mageba tüm ürün ve hizmetlerinde mümkün olan en üstün kaliteyi garanti etmektedir. Bunu sağlamanın ön koşulları arasında kalifiye bir çalışan kadrosuna sahip olmak, yüksek kaliteli malzemeler kullanmak ve sıkı bir kalite yönetim sistemi altında sürekli denetimler gerçekleştirmektir.

Ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler ve araştırma ve geliştirmeye yapılan sürekli yatırımlar şirketimizin başarılı şekilde gelişmesine oldukça büyük katkıda bulunmuştur.

Kalite güvence ve sertifikasyonunda liderlik

mageba’nın ISO 9001 uyarınca kurulmuş olan kalite yönetim sistemi, 1991 senesinde kendi sektöründe ilk firma olarak sertifikalandırılmıştır. Bu sertifika tüm Grup şirketleri için geçerlidir ve mageba ürünlerinin tasarım, üretim ve montajla ilgili tüm faaliyetlerini kapsamaktadır. Bu bağlamda, mageba uzun yıllardır Avrupa ve uluslararası kalite standartlarının kati gereklerine tam uyum sağlayabilmektedir. Tekliflerin sunulmasından malzemelerin incelenmesine ve imalat ile montajın denetimine kadar, tüm ürün ve hizmetlerimizin tedarikiyle ilgili tüm aşamalarda görev ve sorumluluklarımızın yerine getirilmesi şirketimizin EN 1090 standardı uyarınca sahip olduğu sertifikayla taahhüt altına alınmıştır. Ayrıca mageba’nın kaynak operasyonları da ISO 3834-2 sertifikasyonuna sahip olarak gerçekleştirilmektedir.

Şirket içerisindeki kalite güvence proseslerine ilaveten, mageba ürünleri İsviçre Malzeme Test Enstitüsü (EMPA), Almanya’da Stuttgart ve Karlsruhe Üniversiteleri ve Avusturya’daki Innsbruck Üniversitesi gibi bağımsız kurumlarda da çok sayıda teste tabi tutulmaktadır.

Bunu yanısıra tüm mageba fabrikaları, Stuttgart Üniversitesi Malzeme Test Enstitüsü (MPA Stuttgart) gibi bağımsız test ve denetim kurumları tarafından sene içerisinde birkaç sefer denetim ve uzaktan izleme işlemlerinden geçirilmektedir.

Kalite

ABOUT-2012.07-Qualitätskontrolle1

Üretimin her aşamasında kesin bir kalite kontrolü

Denetimler

ABOUT-2012.07-Qualitätskontrolle2

Mesnedin kurulumu sırasında kalite kontrolü

Test aşaması

ABOUT-2012.07-Qualitätskontrolle3

EUCENTRE’da mesnetlerin test edilmesi

mageba test düzeneği

ABOUT-2012.07-Qualitätskontrolle4

mageba'nın köprü mesnedi test düzeneği 100,000 kN’ye kadar yükleri test etme özelliğine sahiptir