20120725_brücke_ver3_preview

Projeniz bizimle emin ellerde.

İster tasarım, ister imalat veya kurulum aşamasında olsun, deneyimli personelimiz projenizi yüksek kalite ile zamanında bitirmeyi temin edecektir.

Aşağıda belirtildiği üzere, mageba'da projelerin yürütmesi iki aşamaya ayrılabilir. Şirketin farklı birimlerinden uzmanların oluşturduğu uluslararası bir ekip, projenizin sorunsuz yürütülmesini sağlayacaktır. mageba ISO 9001:2008 uyarınca sertifikalanmış, süreç odaklı bir kalite sistemine sahiptir.

Tasarım

Ürünlerimiz proje gerekliliklerini karşılayacak şekilde projeye özel hazırlanmaktadır. İmalat çizimleri oluşturulduktan sonra kontrol ve onay için müşterilere sunulur. mageba hızlı ve teknik açıdan optimize tasarımlar elde etmek için en modern yazılım araçlarını kullanır.

İmalat

mageba, projenin konumuna ve ürün gerekliliklerine bağlı olarak imalat, kalite kontrolü ve sahaya sevkiyat konularından sorumlu olan uluslararası bir üretim tesisleri ağına sahiptir. mageba fabrikaları ISO 3834-2 uyarınca kaynak işleri sertifikası ve EN 1090 standardı uyarınca çelik yapı işleri sertifikasına haizdir.

Kurulum

Deneyimli ve özel eğitimli saha personelimiz talep halinde ve ürün tipine bağlı olarak, ürünün gerektiği şekilde kurulmasını sağlamak için görevlendirilir. Doğru ve profesyonelce kurulum, ürünün hizmet ömrünü daha da artıracaktır.